Elektrikář na údržbu strojů / 2 směny (až 30.000 Kč) - i v této době přijímáme zaměstnance!

Náplň práce:

  • provádění preventivní údržby strojů a zařízení
  • provádění oprav strojů, zařízení a budov
  • spolupráce s kolegy údržbáři - mechaniky a elektrikáři

Požadujeme:

  • vyhl. 50, §6 minimálně + min. vyučen v oboru elektro / nejlépe silnoproud
  • praxi v oboru elektroúdržby z výrobní společnosti
  • dobrou pracovní morálku, spolehlivost a pečlivost
  • Výhodou (nikoliv podmínkou) je:
  • praxe ve firmě zpracovávající plasty nebo gumu, znalost vstřikovacích lisů
  • znalost slaboproudu

Nabízíme:

  • práci ve dvousměnném provozu / ranní, odpolední
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na stravování - stravenky v hodnotě 100,- Kč
  • odpovídající finanční ohodnocení ve společnosti s téměř nulovou fluktuací
  • roční odměnu v závislosti na splnění plánovaného zisku
  • další vzdělávání a odborný rozvoj (kurzy, školení)

Kontakt

Jobs Contact Consulting, s.r.o
Bc. Lenka Henzlová
Křenová 69a
602 00 Brno
Česká republika
ID: 3895904  Datum zveřejnění: 20.3.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 25 000 Kč/měsíc