Elektromechanik / vojenský průmysl / na 1 směnu (až 30.000 Kč)

Náplň práce:

  • mechanicko – elektrotechnická montáž speciálních systémů ve vojenském průmyslu
  • spolupráce na vývoji speciálních systémů,
  • servis speciálních systémů v divizi i u zákazníka.

Požadujeme:

  • vzdělání elektrotechnické - velkou výhodou / + vyhláška 1978/50
  • počítačové zkušenosti – Microsoft Windows,
  • alespoň pasivní znalost AJ
  • praxi s dotykovým pájením
  • výhodou je zkušenost s užíváním elektrotechnických měřidel

Nabízíme:

  • možnost cílové prémie po úspěšném dokončení projektu nebo zakázky,
  • skvělý kolektiv, neformální a přátelské pracovní prostředí,
  • možnost cestování i do zahraničí v rámci řešených projektů (
  • komfortní vybavení pracovního místa
  • teambuildingové aktivity
  • multisport karta
  • 300 Kč: příspěvek na životní pojištění nebo penzijní připojištění
  • příspěvek na jazykové vzdělávání mimo pracovní dobu – ročně až 10 tis. korun,
  • 2 „sick days“ + 25 dní dovolené ročně.

Kontakt

Jobs Contact Consulting, s.r.o
Bc. Lenka Henzlová
Křenová 69a
602 00 Brno
Česká republika
ID: 3897062  Datum zveřejnění: 24.3.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 25 000 Kč/měsíc