Obchodní zástupce pro rakouský trh / aktivní německý jazyk

Náplň práce:

  • zodpovědnost za prodej a budování firemní značky v Rakousku
  • péče o stávající klienty - technická a zákaznická podpora
  • vyhledávání nových obchodních příležitostí
  • samostatné řešení a zpracování obchodních případů, reklamací
  • propagace produktů

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • prokazatelné zkušenosti na obchodní pozici (mezinárodní zkušenosti vítány)
  • prozákaznicky orientovanou osobnost s reprezentativním vystupováním a proaktivním přístupem
  • velmi dobrou znalost německého jazyka pro každodenní komunikaci
  • profesionální vystupování, vynikající obchodní a vyjednávací dovednosti

Nabízíme:

  • Postupný růst mzdy v průběhu zaměstnání
  • Odměny k životním a pracovním jubileím
  • Příspěvky, bonusy, prémie
  • služební vůz i s k soukromým účelům
  • Místo společnosti: Jihlava

Kontakt

Jobs Contact Consulting, s.r.o
Bc. Lenka Henzlová
Křenová 69a
602 00 Brno
Česká republika
ID: 3897068  Datum zveřejnění: 24.3.2020