Elektrikář s vyhl. 50 § 9 se zaučením na revizního technika

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Místo práce
Šumperk, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- sestavovat plán revizí a vést kompletní evidenci
- provádět revize hromosvodů + strojů a strojního zařízení + el. rozvaděčů
- provádět revize venkovního a vnitřního osvětlení
- provádět revize zdvihacích zařízení

Zaměstnanecké výhody, benefity

- zázemí stabilní a prosperující firmy
- přátelské pracovní prostření a různorodá práce
- podporující a férový přístup
- možnost seberealizace, profesního růstu a dalšího vzdělávání
- široké spektrum zaměstnaneckých výhod (5 týdnů dovolené, 900 Kč měsíčně na penzijní připojištění, příspěvek na kulturní a sportovní aktivity…)
- být součástí společensky odpovědné firmy, která má zavedený systém kvality i ochrany životního prostředí a spolupracuje v řadě oblastí s vysokými i středními školami
- dotované stravování v prostorách společnosti
- nástup možný ihned

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Ke stávajícímu kolegovi hledáme parťáka, který bude vykonávat činnost revizního technika. Máš praxi a troufneš si na to? A nebo naopak máš jen částečnou praxi a chceš se všemu přiučit od profíka? Pro obě varianty máme uplatnění. Stačí se nám ozvat.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- SŠ/VŠ elektro nebo vyučen s praxí
- platné osvědčení dle vyhl. . 50/78 Sb. § 9
- znalost práce s PC (MS Office)
- komunikativnost, serióznost, pečlivost
- schopnost učit se nové věci
- řidičský průkaz sk. B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 3900925  Datum zveřejnění: 6.4.2020