Vývojář C# / i Junior(až 50.000 Kč)

Náplň práce:

  • vývoj aplikací v C#
  • práce na zajímavých projektech v oblasti dopravních technologií
  • vývoj systémů na základě .NET
  • vývoj rozsáhlých desktopových aplikací
  • Uplatnění naleznete v těchto zaměřeních:
  • C# projekty - Zaměření na Microsoft .NET technologie
  • WPF projekty - Vývoj prezentační části rozsáhlé desktopové aplikace
  • ASP.NET projekty - Vývoj produktu založeného na webových technologiích

Požadujeme:

  • SŠ / VŠ se zaměřením na IT
  • znalost programování v jazyce C#
  • znalost ASP.NET + WPF - budeme za to velmi rádi
  • znalost SQL výhodou
  • zkušenost s komerčním vývojem
  • znalost HTML5, CSS, JavaScript výhodou

Nabízíme:

  • možnost nadpůrměrného finančního ohodnocení
  • 5 týdnů dovolená
  • firemní notebook a telefon
  • stravenky
  • jazykové firemní kurzy
  • práce se zajímavými technologiemi
  • stabilní zázemí české společnosti
  • příjemné pracovní prostředí
  • 13. plat
  • Lokalita: Zlín

Kontakt

Jobs Contact Consulting, s.r.o
Bc. Lenka Henzlová
Křenová 69a
602 00 Brno
Česká republika
ID: 3909274  Datum zveřejnění: 6.5.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 30 000 Kč/měsíc