Reagujte bez životopisu

Zámečník – 1 směna (až 32.000 Kč)

Společnosti TEVCO, s.r.o. se sídlem v Samotiškách u Olomouce, hledá vhodného kandidáta na pozici Zámečník. Hlavní náplní práce bude výroba dílů, dílenská montáž a oživení zařízení, montáž u zákazníka. Jedná se o zakázkovou výrobu, takže práce nebude jednotvárná!

Náplň práce:

  • zámečnické práce
  • výroba dílů dle výkresové dokumentace
  • sestavování strojů a zařízení dle technické dokumentace
  • provádění funkčních zkoušek vyrobených strojů a zařízení
  • účast na zkušebním provozu vyrobených strojů a zařízení, servisní práce

Požadujeme:

  • min. vyučen / technické zaměření - nejlépe v oboru zámečník
  • výhodou minimálně základní svářečský kurz, znalost TIG/MIG
  • v orientace ve výkresech/technické dokumentaci
  • pečlivost a spolehlivost a manuální zručnost
  • řidičský průkaz B
  • ochotu pracovat v kolektivu a učit se novým věcem
  • fyzickou zdatnost.

Nabízíme:

  • zajímavou, samostatnou, tvořivou, smysluplnou a odpovědnou práci
  • práce na HPP
  • dobré finanční ohodnocení odvíjející se od pracovních výsledků
  • příjemné pracovní prostředí a kolektiv
  • zaučení v rámci pozice a další rozvoj
  • dovolená
  • příspěvek na stravování
  • možnost kurzů
  • zázemí rostoucí rodinné firmy
  • místo výkonu práce: Samotišky u Olomouce

Poznámka:

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx) na emailovou adresu [email protected] Tato pracovní pozice je vhodná i pro kandidáty:Zámečník, Svářeč, Montér, Dělník, Mechanik.

Kandidáty, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče zařadíme do databáze a budeme je kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.