Samostatný elektromechanik na oddělení vývoje pro vojenský průmysl (až 35.000 Kč)

Náplň práce:

- plnění samostatných úkolů
- testování, oživování, podílení se na vývoji a konstrukci rušících přístrojů do vojenského průmyslu
- spolupráce na vývoji speciálních systémů
- práce dle technické dokumentace
- práce s osciloskopem / pájení...

Požadujeme:

- nejlépe SŠ elektro + praxe jako elektromechanik
- vyhláška 50
- znalost pájení a osazování
- především samostatnost při úkolech
- znalost práce s elektroschematy

Nabízíme:

- 27 dní dovolené
- firemní akce
- možnost cestování do zahraničí
- multisport karta – sportovní a relaxační program pro zaměstnance a jejich blízké, karta zaměstnance je plně hrazena zaměstnavatelem
- příspěvek na životní pojištění nebo penzijní připojištění – měsíční příspěvek ve výši 300,- Kč
- mobilní telefon
- příjemné pracoviště

Kontakt

Jobs Contact Consulting, s.r.o
Bc. Lenka Henzlová
Křenová 69a
602 00 Brno
Česká republika
ID: 3914852  Datum zveřejnění: 21.5.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 25 000 Kč/měsíc