Firemní IT specialista (od 26.000 Kč)

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Místo práce
Blansko, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 26 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* odpovědnost za firemní SW a HW
* pravidelná údržba počítačů, tiskáren a dalších zařízení
* zajištění bezpečnosti a aktualizace firemní sítě
* nákup nových zařízení od dodavatelů
* podpora kolegů - komunikace napříč celou společností

Zaměstnanecké výhody, benefity

* flexibilní pracovní doba
* měsíční a roční odměny navíc zaručeny
* 5 týdnů dovolené
* příspěvek na volnočasové aktivity
* stravenky

Informace o náboru

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx) na emailovou adresu [email protected]. Pokud jste již v minulosti s námi komunikovali, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta.
Kandidáty, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče zařadíme do databáze a budeme je kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.
Nabídka je vhodná také pro kandidáty na pozici elektronik, technik, IT, specialista, správce sítě, IT technik, absolvent se znalostí elektro, IT, ICT, Windows, TCP/IP, WAN, LAN, Active Directory, AJ, HW, SW, vyhláška 50.
Další pracovní nabídky naleznete na stránkách http://jobscontact.cz/nabidky-prace/.
A co VÍCE? Naše stránky také poskytují ZDARMA službu tzv. AGENTA, prostřednictvím kterého Vám budeme zasílat nové pracovní nabídky, které zvýší Vaše šance získat nové zaměstnání
Zasláním Vašeho životopisu, popřípadě dalších osobních materiálů do naší agentury, udělujete souhlas společnosti Jobs Contact Consulting, s.r.o., se sídlem v Brně, Slovákova 354/5, IČ:03055396 se shromážděním, zpracováním a uchováním osobních údajů o Vaší osobě dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění, za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Tento souhlas bude platný až do odvolání písemnou formou.

Tým Jobs Contact Consulting, s.r.o., se těší na spolupráci s Vámi!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Výzkum a vývoj

Hledá se firemní "ajťák"! V prostředí Windows vás už nic nepřekvapí? Umíte si poradit i s porouchanou tiskárnou? Chcete patřit do společnosti s nejmodernějšími technologiemi a navíc zaměřením, které nemá konkurenci ve střední Evropě? Tak se nám ozvěte!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

ICT/Elektro

Ostatní znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý
Administrace LAN/WAN - Základy
TCP/IP - Základy

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* SŠ/VŠ elektro/ICT
* praxe jako firemní "ajťák"/správce sítě min. 1 rok
* vyhláška 50 výhodou
* pokročilá znalost MS Windows 10
* manuální zručnost - správa firemního HW

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 3916137  Datum zveřejnění: 26.5.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 26 000 Kč/měsíc