Právník oddělení compliance

Úspěšně rozšiřujeme portfolio našich produktů , a tak posilujeme náš tým kolegů. Společnost CODYA investiční společnost a.s. ,působící na finančním trhu přijme nového kolegu/kolegyni na pozici Právník - oddělení compliance .

Náplň práce:

  • Příprava smluvní dokumentace, připomínkování dokumentace investičních fondů
  • Obchodně právní agenda
  • Sledování regulace a příprava, implementace a aktualizace interních předpisů
  • Konzultace a návrhy řešení otázek v oblasti právní

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání v oboru Právo, praxe min. 1 rok
  • Schopnost rychle se učit, samostatné práce i práce v týmu, proaktivní přístup a motivace k práci v oboru a k dalšímu vzdělávání
  • Velmi dobré komunikační a vyjadřovací schopnosti, logické uvažování, samostatnost
  • Znalost anglického jazyka
  • Dobrá znalost práce s PC (MS Office, Google aplikace)
  • Orientace v problematice kolektivního investování výhodou
  • Bezúhonnost, čistý trestní rejstřík, etické jednání

Nabízíme:

  • Služební telefon a notebook
  • Práci na plný úvazek na dobu neurčitou
  • Možnost home office a pružná pracovní doba
  • Zajímavé mzdové ohodnocení v závislosti na zkušenostech
  • Nadstandardní počet dní dovolené a tzv. sick days (25 + 5 dnů za rok)
  • Příspěvky na penzijní připojištění ze strany zaměstnavatele
  • Stravenky v hodnotě 100,- Kč
  • Podpora vzdělávání a studia (odborné kurzy, školení, cizí jazyky, konference)
  • Lokalita : Praha

Poznámka:

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx). Pokud jste již u nás absolvoval/a pohovor, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta.

Tato pracovní pozice je také vhodná pro: Právník, compliance.

Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče budeme kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.