Kotlin developer aplikací v IT managementu (60 - 80.000 Kč)

Pro doplnění našeho týmu hledáme vývojáře, který se chce programovat v jazyce Kotlin. Zabýváme se vývojem softwaru oblasti bankovnictví, státní správy a ochodu. Naše prostředí je neformální. Panuje u nás velmi přátelská atmosféra a jsou mezi námi i kolegové z jiných zemí, takže příležitostná komunikace se zahraničím vyžaduje schopnost se dorozumět emailem a občas také ústně (ale nic vážného).

Náplň práce:

  • vývoj backendu v jazyce Kotlin
  • práce na webových aplikacích pro firemní prostředí
  • podílení se na návrhu architektury
  • společně s vývojáři a testery budete řešit nové výzvy
  • občasná komunikace s kolegy v angličtině

Požadujeme:

  • komerční praxe ve vývoji alespoň 2 roky
  • praxe v jazyce Kotlin alespoň 1 rok
  • znalost Springu a architektury mikroslužeb
  • dobrá znalost verzovacích systémů (Git, SVN)
  • pozitivní přístup a touha se dále rozvíjet
  • angličtina pro základní komunikaci

Nabízíme:

  • finanční bonusy, 13 plat
  • 5 týdnů dovolené
  • pružná pracovní doba s coretime 10-14
  • hrazené vzdělávací kurzy, až do výše 1500€
  • příjemné pracoviště - fotbálek, xbox
  • četné a zajímavé teambuildingy - i v zahraničí s pobočkami
  • výborné jídlo a pití v kanceláři po celý den
  • příspěvek na dovolenou ve výši 1/2 platu

Poznámka:

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx) na emailovou adresu [email protected] Pokud jste již v minulosti s námi komunikovali, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta.

Kandidáty, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče zařadíme do databáze a budeme je kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.

Další pracovní nabídky naleznete na stránkách http://jobscontact.cz/nabidky-prace/. Naleznete zde obdobné pozice jako je developer, vývojář, programátor, programmer a také práci s technologiemi jako jsou: java, j2ee, j2se, ajax, kotlin, android, spring boot, hybernate, junit a další. A co VÍCE? Naše stránky také poskytují ZDARMA službu tzv. AGENTA, prostřednictvím kterého Vám budeme zasílat nové pracovní nabídky, které zvýší Vaše šance získat nové zaměstnání

Zasláním Vašeho životopisu, popřípadě dalších osobních materiálů do naší agentury, udělujete souhlas společnosti Jobs Contact Consulting, s.r.o., se sídlem v Brně, Slovákova 354/5, IČ:03055396 se shromážděním, zpracováním a uchováním osobních údajů o Vaší osobě dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění, za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Tento souhlas bude platný až do odvolání písemnou formou.

Tým Jobs Contact Consulting, s.r.o., se těší na spolupráci s Vámi!

Kontakt

Jobs Contact Consulting, s.r.o
Michael Neumann
Křenová 69a
602 00 Brno
Česká republika
ID: 3930365  Datum zveřejnění: 29.6.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 60 000 Kč/měsíc