Elektrikář/ka do výroby - vše naučíme! (od 26.000 Kč)

Baví vás manuální práce, zajímáte se o elektronickou "duši" každého přístroje a chcete patřit do společnosti, která má zaručené zakázky na roky dopředu? Pokud nemáte praxi, tak nevadí - zaučení probíhá individuálně a bude i prostor pro zvyšování zkušeností a znalostí! Tak se nám přihlašte :)

Náplň práce:

  • instalace a montáž elektrických rozvodů a částí strojních zařízení
  • diagnostika a testování pomocí klasických měřidel
  • seřízení a drobné opravy
  • práce dle výkresové dokumentace
  • práce v dvousměnném režimu (volné víkendy!)

Požadujeme:

  • SOU/SŠ elektro
  • praxe jako elektrikář/elektromechanik/elektromontér výhodou
  • vyhláška 50 §5 (i propadlá)
  • ochota pracovat 2 směny (ranní + odpolední)
  • ŘP sk. B

Nabízíme:

  • týden dovolené navíc
  • osobní přístup při zaučení - budete řádně zaškoleni
  • náborový příspěvek
  • stravování v sídle firmy
  • příspěvek na volnočasové aktivity

Poznámka:

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx). Pokud jste již u nás absolvoval/a pohovor, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta.

Tato pracovní pozice je také vhodná pro elektrikář, elektromechanik, elektronik, elekromontér, mechatronik se znalostí s elektrotechnika, strojírenství, výroba, průmysl, slaboproud, silnoproud, instalace, diagnostika, měřidla, dokumentace, vyhláška 50, voltmetr, ampérmetr.

Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče budeme kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.