Vedoucí logistiky

Zahraniční společnost hledá člověka s přirozenou autoritou, schopností domluvit se anglicky a praxí ve výrobní automotiv společnosti.

Náplň práce:

Budete zodpovědní za vedení skladu se směnným provozem, příjem, expedici i pohyb materiálu uvnitř firmy, optimalizaci skladových zásob, budete úzce spolupracovat s oddělením plánování, výroby a nákupu, budete se podílet na tvorbě strategie logistických procesů.

Požadujeme:

Očekáváme minimálně SŠ vzdělání, praxi s vedením lidí ve výrobní automotiv společnosti min. 2 roky, zkušenost s vedením skladu ve výrobní společnosti, zkušenost s tvorbou procesů v oblasti toku materiálu (příjem, expedice, interní pohyby materiálu). Podmínkou je porozumět a domluvit se anglicky.

Nabízíme:

Nabízíme zajímavou a různorodou práci ve vedoucí pozici v zahraniční společnosti, řadu benefitů, mzdu dle výkonu s odměnami a prémiemi.

Místo výkonu práce: Valašské Meziříčí

Poznámka:

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx) na emailovou adresu [email protected] Kandidáty, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče zařadíme do databáze a budeme je kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku. Tato pozice je také vhodná pro vedoucího skladu, logistika, manažera logistiky.

Zasláním Vašeho životopisu, popřípadě dalších osobních materiálů do naší agentury, udělujete souhlas společnosti Jobs Contact Consulting, s.r.o., se sídlem v Brně, Slovákova 354/5, IČ:03055396 se shromážděním, zpracováním a uchováním osobních údajů o Vaší osobě dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění, za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Tento souhlas bude platný až do odvolání písemnou formou.

Kontakt

Jobs Contact Consulting, s.r.o
Bc. Jana Marková
Křenová 69a
702 00 Ostrava
Česká republika
ID: 3944307  Datum zveřejnění: 29.7.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 40 000 Kč/měsíc