Finanční Mág

Zahraniční společnost, vyrábějící komponenty pro automobilový průmysl hledá samostatného a zodpovědného člověka pro rozšíření ekonomického oddělení.

Náplň práce:

Vašim úkolem bude dohlížet na měsíční uzávěrky, dodržování interních předpisů společnosti v provozních i finanční oblastech, reportování, vytváření ekonomických rozborů a analýz. Bdete připravovat ekonomická data pro interní použití společnosti a podílet se na plánování a tvorbě rozpočtu.

Požadujeme:

Požadujeme SŠ/VŠ nejlépe ekonomického směru,
praxi a zkušenosti na obdobné pozici ve výrobní společnosti a komunikativní znalost německého nebo anglického jazyka. samozřejmostí je dobrá znalost MS Office, zejména MS Excel, popřípadě znalost specializovaného SW (např. Top M, SAP, Helios), alytické a logické schopnosti a komunikativnost.

Nabízíme:

Nabízíme zodpovědnou práci ve výrobní automotiv společnosti na hlavní pracovní poměr s řadou benefitů - dovolená navíc, dotované stravování, příspěvek na dopravu a další.
Místo výkonu práce: Valašské Meziříčí

Poznámka:

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx) na emailovou adresu [email protected] Kandidáty, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče zařadíme do databáze a budeme je kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku. Tato pozice je také vhodná pro vedoucího ekonomického oddělení, controllora, finančního auditora.

Zasláním Vašeho životopisu, popřípadě dalších osobních materiálů do naší agentury, udělujete souhlas společnosti Jobs Contact Consulting, s.r.o., se sídlem v Brně, Slovákova 354/5, IČ:03055396 se shromážděním, zpracováním a uchováním osobních údajů o Vaší osobě dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění, za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Tento souhlas bude platný až do odvolání písemnou formou.

Kontakt

Jobs Contact Consulting, s.r.o
Bc. Jana Marková
Křenová 69a
702 00 Ostrava
Česká republika
ID: 3944331  Datum zveřejnění: 29.7.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 55 000 Kč/měsíc