IT Analytik - UML, vývoj (70 - 100.000 Kč)

Dokážete navrhnout SW řešení tak, aby na jeho základě mohl náš vývojový tým začít psát kód? Dokážete si navržené řešení obhájit? Pak jste náš člověk!

Náplň práce:

  • Budete vytvářet návrhy SW řešení ve formě analytické dokumentace přímo do vývoje
  • Ověřovat vámi navržené funkce v souladu se specifikací
  • Řešit s vývojáři různé situace
  • Tvorba uživatelské dokumentace

Požadujeme:

  • Praxe na pozici TECHNICKÉHO / IT analytika (nikoli business, datový, apod.)
  • Zkušenosti s UML, Enterprise Architect, JIRA, Confluence, SQL
  • Orientace v základních pojmech jako Requirement, Feature, Usecase, Data model
  • Schopnost komunikovat se zákazníkem a prosadit si navrhovaná řešení

Nabízíme:

  • 20 dnů dovolené + 5 navíc
  • Flexibilní pracovní doba
  • Home Office
  • Benefity formou Cafeterie s volbou jejich čerpání dle vlastních preferencí
  • Stravenky, MultiSport karta, penzijní/životní pojištění, jazykové kurzy
  • Relax zóna
  • Mobilní telefon a notebook i pro soukromé účely
  • Pravidelné vzdělávání (interní i externí kurzy vedené odborníky)
  • Zkušené kolegy, kteří jsou špičkovými profesionály ve svém oboru

Kontakt

Jobs Contact Consulting, s.r.o
Bc. Kateřina Vybíhalová
Křenová 69a
602 00 Brno
Česká republika
ID: 3944930  Datum zveřejnění: 30.7.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 70 000 Kč/měsíc