IT administrátor Linux / částečný úvazek (až 80.000 Kč)

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Místo práce
Brno, Česko
Druh pracovního poměru
zkrácený úvazek, živnost

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* správa firemních a zákaznických serverů a síťové infrastruktury pro prostředí Linux
* instalace a konfigurace nových zákaznických serverů
* monitorování a kontrola všech serverů + řešení problému
* sledování a vyhodnocování bezpečnostních rizik a potenciálních zranitelností a jejich řešení
* aktualizace OS , zálohování instalovaného OS a další související úkony

Zaměstnanecké výhody, benefity

* práce pouze na částečný úvazek - klouzavá pracovní doba
* možná práce i na IČO
* dovolená 25 dní
* sick days
* příspěvek na stravování + připojištění
* možnost využití HomeOffice
* firemní akce, teambuilding
* nástup ihned
* lokalita: Brno

Informace o náboru

Tato pracovní pozice je také vhodná pro správce sítě, administrátor, IT specialista...
Další pracovní nabídky naleznete na stránkách http://jobscontact.cz/nabidky-prace/.

Jobs Contact Consulting, s.r.o., se sídlem v Brně, Slovákova 354/5, IČ:03055396 (dále jen Jobs Contact) bude Vaše osobní údaje (životopis, případně další materiály) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679, a to výhradně za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Jobs Contact je pracovní agentura s platným povolením Generálního ředitelství Úřadu práce ČR a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám.

Tým Jobs Contact, s.r.o., se těší na spolupráci s Vámi!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Na částečný uvázek hledáme kolegu, který bude mít na starosti správu firemních a zákaznických serverů a síťové infrastruktury.
- Plánování času, kdy budeš do firmy docházet, necháme čistě na tobě.
- Pokud chceš pracovat na IČO, tak ani to u nás není problém.
V případě zájmu se nám neváhej ozvat :)

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* praxe se správou sítí a serverů na platformě Linux
* zkušenosti se správou a konfigurací softwarových balíků potřebných pro běh webového IS (Apache, PostgreSQL, Perl, GIT atd.)
* znalosti z oblasti OS Linux, serverů a webových aplikací
* schopnost analytického myšlení a efektivní organizace vlastní práce
* samostatnost a organizovanost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců