Java Web developer - Spring, s AJ (60 - 80.000 Kč)

Máte zkušenosti s vývojem webů v Javě? Jsme mezinárodní společnost, která Vás hledá do naší Brněnské pobočky. Zabýváme se vývojem softwaru oblasti bankovnictví, státní správy a dalších odvětvích. Naše prostředí je neformální s velmi přátelskou atmosférou a kolegy i z jiných zemí, takže si u nás procvičíte příležitostnou komunikaci v angličtině (ale nic vážného).

Náplň práce:

  • vývoj a úprava současných webových produktů
  • účast na vývoji nových produktů v úzké vazbě na zákazníka
  • využití Java technologií pro vývoj asynchronních aplikací
  • programování responzivních aplikací v jazyce Java
  • spolupráce s týmem zkušených vývojářů a analytiků
  • základní analytická činnost a práce s databázemi

Požadujeme:

  • zkušenost s vývojem webů v JavaEE (Spring Boot)
  • alternativně zkušenosti s vývojem webů v C#/.NET
  • zkušenost s frontend technologiemi (JS knihovny)
  • běžná znalost databází SQL
  • angličtinu pro předávání informací kolegům z týmu
  • výhodou: Webcomponents, Sass, Microservices, REST API

Nabízíme:

  • finanční bonusy, 13 plat
  • 5 týdnů dovolené
  • pružná pracovní doba s coretime 10-14
  • hrazené vzdělávací kurzy, až do výše 1500€
  • příjemné pracoviště - fotbálek, xbox
  • četné a zajímavé teambuildingy - i v zahraničí s pobočkami
  • výborné jídlo a pití v kanceláři po celý den
  • příspěvek na dovolenou ve výši 1/2 platu

Poznámka:

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx). Pokud jste již u nás absolvoval/a pohovor, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta.

Tato pracovní nabídka je vhodná pro pozice: programátor, developer, vývojář se znalostí techologií javascript, js, angular, react, vue.js, java, j2ee, j2se, jquery, ajax, ext.js, html, css, rest api, sass, less, .net, asp.net, spring boot, typescript a další.

Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče budeme kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.