Obchodní zástupce s AJ (50 - 70.000 Kč)

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Místo práce
Brno, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 50 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* akvizice + péče o stávající zákazníky

* zpracování cenových nabídek v Heliosu

* spolupráce na prodejních a marketingových materiálech

* komunikace s zákazníkem

* starost o servisní činnost, pokud se zákazníkovi něco pokazí

* výjezdy: dle domluvených schůzek – obvykle 2 dny jste v terénu a 3 dny v kanceláři

* oblast působení: Jižní Čechy, Plzeňsko, Vysočina, Východní Čechy + celé Slovensko

Zaměstnanecké výhody, benefity

* 25 dní dovolené

* 300 Kč penzijní pojištění

* smlouva na dobu neučitou

* mobilní telefon + notebook

* 100 Kč stravenky (plně hrazené zaměstnavatelem)

* pracovní oblečení

* firemní akce

* dobrá dostupnost parkování v areálu firmy

* flexibilní pracovní doba po domluvě

* zaškolení

* místo práce: okolí Brno - Bosonohy

Informace o náboru

Tato pracovní pozice je také vhodná pro obchodní zástupce, key account manager, account manager, obchodní referent,...
Další pracovní nabídky naleznete na stránkách http://jobscontact.cz/nabidky-prace/.

Jobs Contact Consulting, s.r.o., se sídlem v Brně, Slovákova 354/5, IČ:03055396 (dále jen Jobs Contact) bude Vaše osobní údaje (životopis, případně další materiály) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679, a to výhradně za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Jobs Contact je pracovní agentura s platným povolením Generálního ředitelství Úřadu práce ČR a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám.

Tým Jobs Contact, s.r.o., se těší na spolupráci s Vámi!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Prosím zbystřete! Hledá se OBCHODNÍ ZÁSTUPCE se smyslem pro OBCHODNÍ ZÁLEŽITOSTI a především OBCHODNÍM DUCHEM :) Portfolio produktů: parkovací systémy, turnikety, pokladny, závory.... Výhodou bude pokud máš alespoň částečný technický background z oblasti počítačových sítí či slaboproudu. Všemu Tě u nás naučíme! :)

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

1

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* min. SŠ vzdělání / výhodou: ekonomický či technický obor

* min. 1 rok praxe jako obchodní zástupce

* obchodní duch, obchodní myšlení

* samostatnost, zodpovědnost, reprezentativní vystupování

* technické znalosti z oblasti elektro slaboproudu a počítačových sítí – výhodou

* znalost IS Helios - výhodou (popř. jiného IS)

* AJ: komunikativní

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 3970217  Datum zveřejnění: 18.9.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 50 000 Kč/měsíc