Reagujte bez životopisu

Všeobecná účetní (19-22.000 Kč)

Společnost Forlit, a.s. se zabývá výrobou papírových voštin, které mají široké spektrum využití v nábytkářském, automobilovém, strojírenském, sklářském a textilním průmyslu. Na českém trhu působí již od roku 1997, je stabilní a neustále se rozvíjející moderní společností.

Náplň práce:

  • agenda spojená s fakturací a účtováním
  • další účetní a administrativní práce
  • personalistika
  • aktivní spolupráce s hlavní účetní
  • účtování pokladny (Kč / EUR), cestovní příkazy a statistické výkazy
  • příprava reportů
  • archivace a zakládání dokumentů
  • zpracování účetních dokladů pro další zpracování
  • komunikace s příslušnými úřady

Požadujeme:

  • SŠ ekonomického/všeobecného zaměření
  • praxe na obdobné pozici výhodou
  • zájem o účetnictví a ekonomiku
  • pečlivost, zodpovědnost, samostatnost, flexibilita
  • dobrá znalost PC: internet, MS Office (znalost programu Pohoda nebo Pamica výhodou)
  • AJ/NJ základní znalost

Nabízíme:

  • moderní a příjemné prostředí
  • motivující mzdové ohodnocení
  • příspěvek na stravování
  • zázemí stabilní společnosti
  • lokalita: Rohatec (Hodonín)

Poznámka:

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx). Pokud jste již u nás absolvoval/a pohovor, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta.

Tato pracovní pozice je také vhodná pro účetní, ekonom, finanční účetní, fakturantka, personalistka a HR.

Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče budeme kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.