Reagujte bez životopisu

Obchodně-technický konzultant (25-35.000,-) i pro absolventy

Už 18 let dělám Váš život jednodušším! Pojďte nám pomoci vytvořit pro naše zákazníky i obchodní partnery skutečně špičkový servis.

Náplň práce:

Právě rozšiřujeme náš tým klientské podpory. Vaším úkolem bude především komunikace a podpora našich klientů. Denně se budete setkávat s technickou dokumentací v českém i anglickém jazyce, stejně jako s otázkami přímo od našich obchodníků. Abychom Vám maximálně pomohli, je pro Vás připravena řada školení a seminářů tak, aby Vaše práce byla co nejjednodušší.

Požadujeme:

Vyhláška 50.
Komunikativnost a samostatnost.

Nabízíme:

  • Motivačně nastavené platové ohodnocení 28.000 – 35.000,-
  • Finanční odměny dle výsledků společnosti navíc.
  • 5 týdnů dovolené.
  • Plně hrazené kurzy anglického jazyka.
  • Příspěvek na stravování a občerstvení na pracovišti.
  • Spoustu firemních akcí nebo třeba fitness přímo ve firmě.

Poznámka:

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj životopis.Pokud jste již u nás absolvoval pohovor, můžete nás kontaktovat přímo.

Tato pracovní pozice je také vhodná pro uchazeče o pozice: obchodní zástupce, zákaznická podpora, helpdesk asistent, helpdesk operátor, obchodně-technický zástupce, obchodně-technická podpora, obchodní podpora, helpdesk manager, operátor zákaznické podpory. elektrotechnik, elektrikář, servisní technik.

Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče budeme kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.Jobs Contact Consulting, s.r.o., se sídlem v Brně, Slovákova 354/5, IČ:03055396 (dále jen Jobs Contact) bude Vaše osobní údaje (životopis, případně další materiály) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679, a to výhradně za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Jobs Contact je pracovní agentura s platným povolením Generálního ředitelství Úřadu práce ČR a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám.

Tým Jobs Contact, s.r.o., se těší na spolupráci s Vámi!

Kontakt

Jobs Contact Consulting, s.r.o
Pavel Fiala
Křenová 69a
602 00 Brno
Česká republika
Na to, abyste reagovali na tuto nabídku, nepotřebujete životopis. Stačí, když pošlete žádost.
Poslat žádost společnosti
ID: 3973835  Datum zveřejnění: 24.9.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 25 000 Kč/měsíc