Reagujte bez životopisu

Hledáte praxi? Skladový/á referent/ka od 23.000 + bonusy

Náplň práce:

  • Čeká Vás hlavně administrativa – evidence přijatých a odeslaných položek.
  • Příprava objednávek a expedice těch hotových.
  • Časem přijde i práce s reklamacemi nebo objednávání nového zboží.

Požadujeme:

  • Zkušenosti s administrativou (např. fakturami nebo zpracováním objednávek).
  • Smysl pro pořádek a systematičnost.
  • Chuť do práce.

  • Nástup ihnednebo praxe z podobné pozice jsou výhodou, nikoliv podmínkou.

Nabízíme:

  • Plat od 23 000 Kč + další bonusy nebo třeba s příspěvky na stravování.
  • Pět týdnů dovolené a navíc částečně flexibilní začátek a konec pracovní doby.
  • Čisté pracovní prostředí se super kolektivem.
  • Možnost fitness přímo ve firmě či plně hrazené kurzy angličtiny.
  • Občerstvení na pracovišti nebo četné firemní akce.

Poznámka:

Baví Vás administrativa a hledáte práci, kde Vás ocení?



Máme pro Vás stravenky, kurzy angličtiny a práci v administrativě 9 minut v centru Brna.



Dále Vás čeká práce v čistém prostředí, zajímavé platové ohodnocení s postupným navyšováním, týden dovolené navíc, kafeterie nebo třeba i fitness přímo ve firmě.

Kontakt

Jobs Contact Consulting, s.r.o
Pavel Fiala
Křenová 69a
602 00 Brno
Česká republika
Na to, abyste reagovali na tuto nabídku, nepotřebujete životopis. Stačí, když pošlete žádost.
Poslat žádost společnosti
ID: 3978651  Datum zveřejnění: 29.9.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 23 000 Kč/měsíc