Ředitel výroby s chutí růst – od 60.000,-

27 let vývoje, přes 120 zaměstnanců ve výrobě a více než 15 000 m2 výrobní plochy. Jsme profesionály ve výrově skladovacích systémů. O naše zkušenosti se opírají partneři jako jsou společnosti Coca-Cola, Škoda, ČEZ nebo Siemens. Připojte se k nám a pomozte nám posunout výrobu o krok dál!

Náplň práce:

  • Vaším hlavním úkolem bude plánování a řízení veškerých výrobních procesů.
  • Koordinace celého výrobního úseku – dnes cca 120 dělníků, kteří pracují ve 3 směnách.
  • Očekává se od Vás i aktivní účast při řešení technických problémů či předkládání inovací.
  • Dále pak zastupování společnosti v odborně příslušných záležitostech včetně schůzek s významnými partnery.
  • A samozřejmě také úzká spolupráce s obchodním a či technickým oddělením společnosti, případně i na tvorbě mezioborových odborných týmů.

Nabízíme:

  • Na začátek plat od 60.000,- + prémie.
  • Osobní i profesní rozvoj a šanci podílet se na expanzi společnosti.
  • Možnost účasti na významných veletrzích i dalších akcích včetně zahraničních služebních cest
  • Příspěvky na osobní rozvoj, stravování a další finanční bonusy.
  • Služební automobil, telefon i počítač, flexibilní pracovní dobu a další…

Poznámka:

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj životopis.

Pokud jste již u nás absolvoval pohovor, můžete nás kontaktovat přímo.

Tato pracovní pozice je také vhodná pro uchazeče o pozice: Výrobní ředitel, vedoucí výroby, výrobní manažer, technický ředitel, výkonný ředitel, production leader, production manager,

Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče budeme kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.

Jobs Contact Consulting, s.r.o., se sídlem v Brně, Slovákova 354/5, IČ:03055396 (dále jen Jobs Contact) bude Vaše osobní údaje (životopis, případně další materiály) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679, a to výhradně za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Jobs Contact je pracovní agentura s platným povolením Generálního ředitelství Úřadu práce ČR a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám.

Tým Jobs Contact, s.r.o., se těší na spolupráci s Vámi!

Kontakt

Jobs Contact Consulting, s.r.o

Křenová 69a
602 00 Brno
Česká republika
ID: 3979110  Datum zveřejnění: 30.9.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 60 000 Kč/měsíc