Reagujte bez životopisu

Obchodní zástupce (až 40 000,-Kč)

Jste obchodník a vítáte možnost odměny podle dosažených výsledků, práci na HPP nebo ŽL? Neváhejte a kontaktujte nás! Úspěšná společnost zabývající se vývojem a prodejem satelitního sledování vozidel, marketingových databází a dalších inovativních produktů a služeb hledá obchodního zástupce, který přispěje k dalšímu růstu společnosti.

Náplň práce:

  • plánování a realizace marketingových strategií
  • prodej a prezentace elektronické knihy jízd, marketingových databází
  • akvizice nových zákazníků a péče o stávající zákazníky
  • tvorba cenových nabídek
  • předkládání výsledků vedení společnosti

Požadujeme:

  • praxi v prodeji
  • orientaci na výsledky
  • spolehlivost
  • komunikativnost a příjemné vystupování
  • vlastní automobil výhodou
  • dobrá znalost práce na PC

Nabízíme:

  • zajímavou práci v perspektivní firmě
  • základní plat a odpovídající provize z prodeje
  • mobilní telefon s neomezeným voláním
  • notebook
  • práce na HPP nebo ŽL
  • místo výkonu práce: Brno

Poznámka:

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx). Pokud jste již u nás absolvoval/a pohovor, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta.

Tato pracovní pozice je také vhodná pro obchodník, sales manažer, obchodní zástupce.

Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče budeme kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.