Junior programátor - part time/ student/ absolvent Brno

Jste student vysoké školy zaměřené na IT? Nebo jste právě promoval a hledáte, kde se uplatnit, kde začít? Máme zde příležitost pro začínající programátory. Pokud se neleknete menší výzvy do začátku (zpracování jednoduchého úkolu), rádi Vám tu šanci dáme.

Náplň práce:

  • Minimálně poloviční pracovní úvazek - tedy 20h týdně
  • Práce na různorodých projektech
  • Rozvoj v různých technologiích
  • Práce v týmu onsite a po čase i z domu

Požadujeme:

  • Základní znalost libovolné SQL databáze
  • Základní znalost libovolného vývojového prostředí
  • Ochota naučit se novým věcem
  • Schopnost realizovat v rámci výběrového řízení jednoduchý projekt
  • Výhodou znalost některé z těchto technologíí:
  • .NET, .NET Core, C#, MS SQL, ASP.NET
  • HTML + Javascript + CSS, Delphi

Nabízíme:

  • Finanční odměna v ekvivalentu 30 tis. Kč jako startovací plat
  • Časová flexibilita, HO
  • Rodinná atmosféra malé firmy
  • Odborný růst
  • Účast na zajímavých projektech
  • Přístup k široké škále technologií
  • Teambuildingové akce
  • Stravenky

Kontakt

Jobs Contact Consulting, s.r.o
Bc. Kateřina Vybíhalová
Křenová 69a
602 00 Brno
Česká republika
ID: 3983611  Datum zveřejnění: 8.10.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 15 000 Kč/měsíc