DevOpsák, který zachrání naše vývojáře (53-65.000 Kč)

Vyvíjíme software, který pomáhá ve zdravotnictví, pojišťovnách i ve státní správě. Teď potřebují pomoci hlavně naši vývojáři! Nemusíš být superhrdina. Naše DevOps potřebuje šikovného admina a my hledáme třetího parťáka do týmu, který doplní, co nám chybí a vypomůže tam, kde nestíháme

Náplň práce:

 • Kontejnery a virtualizační platformy.
 • Cloudové systémy (Office 365, Azure).
 • Serverové OS (Linux/Windows), automatizace.
 • Dohledové systémy.

Požadujeme:

 • Zkušenosti z DevOps (například s Kubernetes/Docker, VMware a Azure).
 • Znalosti správy Active Directory či skriptování v Bash nebo PowerShell určitě pomůže.
 • Praxi s administrací Office 365, AWS nebo Google.
 • Výhodou budou i zkušenosti s dohledovými systémy (Nagios / Grafana)

Nabízíme:

 • Různorodou práci, ve které můžete dál růst a na kterou nejste sami.
 • Pružnou pracovní dobu s dovolenou či sickdays navíc.
 • Auto, notebook nebo telefon s pořádnou porcí dat od nás.
 • Navíc pak další příspěvky na vzdělávání, stravování, sport i na pojištění.

Poznámka:

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj životopis.

Pokud jste již u nás absolvoval pohovor, můžete nás kontaktovat přímo.

Tato pracovní pozice je také vhodná pro uchazeče o pozice: systémový administrátor, admin systémů, windows admin, linux admin, databázový administrátor, ict administrator, systém admin, SysAdmin, správce systémů, správce it, systémový inženýr, systém architekt, unix, storage, servery, backup, virtualizace, virtualizační platformy, kontejnery, kontejnerové technologie, operační systém, OS, firewall, ipsec, msql, macos, ms Exchange, docker, kubernetes, centos, rhel, postgresql, negios, centreon, jenkins, ansible, centreon, grafana, sharepoint. active direktory, microsoft. lenovo, dell. vmware. azure, vlan, redhat, red hat. iptables, ipchains, nfs, nis, smtp, ssh, dhcp, samba, Fedora, ubuntu, gnome, puppet, asinble, chef, swarm, mesos, infra, aws, gcp, google app, engine, lambda, circleci, travis, lb, cdn ha, bash, python, golang, git, openssl, pki, nginx.apache, autofs, xenserver, nagios, snort, netflow,enterprise, debian, Fedora, gentoo, knoppix, mandriva, open suse, unix gnu, koppix, gentoo, mint, slackware, office365, aws, google.

Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče budeme kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.

Jobs Contact Consulting, s.r.o., se sídlem v Brně, Slovákova 354/5, IČ:03055396 (dále jen Jobs Contact) bude Vaše osobní údaje (životopis, případně další materiály) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679, a to výhradně za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Jobs Contact je pracovní agentura s platným povolením Generálního ředitelství Úřadu práce ČR a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám.

Tým Jobs Contact, s.r.o., se těší na spolupráci s Vámi!

Kontakt

Jobs Contact Consulting, s.r.o
Pavel Fiala
Křenová 69a
602 00 Brno
Česká republika
ID: 3985265  Datum zveřejnění: 12.10.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 53 000 Kč/měsíc