PHPkář, co prostě umí! (53 - 76.000 Kč)

Jsi PHPkář, který svou práci miluje? My totiž ano! Kromě toho máme v kanceláři pohodu, klid na práci, a navíc i smysl pro humor. Jen potřebujeme posilu – vývojáře s vášní pro čistý kód.

Náplň práce:

  • V PHP 7.3 vyvíjíme ten nejlepší webový redakční systém v Čechách a vlastně vůbec všude.
  • Objekty nás baví a OOP je pro nás denní rutina.
  • Nehledáme supermana – pracujeme v malých týmech, kde si navzájem pomáháme. Teď nám chybí hlavně „backenďák“.

Požadujeme:

  • V PHP se vyznáte! Hledáme člověka, který ví, co dělá…
  • Znalost OOP a alespoň základní orientaci v DI.
  • Napsat čistý kód je pro nás výzva a hledáme, člověka, který se chce dál zlepšovat a který zapadne. Třeba smyslem pro humor, s tím to někdy skoro přeháníme...

Nabízíme:

  • Práci, do které se budete těšit – máme super kafe, čerstvé ovoce, klid na práci a k tomu všemu si u nás můžeš každé ráno i zacvičit.
  • Když si potřebujete odpočinou a pružná pracovní doba nestačí, můžete pracovat i z domů nebo využít dovolené navíc.
  • A aby Vám práce šla lépe od ruky, máme pro vás individuální příspěvky na další vzdělávání, mezinárodní snídaně nebo třeba firemní knihovnu.

Poznámka:

Tato pracovní pozice je také vhodná pro php, backend, oop, developer, oop, di, ddd, php 7.3, dependency injection, dev, agile farmework, apis, restful api, laravel, mvc, phpunit, behat, nosql, rdbms, sql, git, docker, google cloud platform, postman, git flow, atlassian tool for task, symfony 4, aws, elasticsearch, magento2, e-commerce, html, htm, css, ssh, graphql, apis, dql, phpstan, rabbitmq, doctrine, php 7.4, ecs, jquery, js, mercurial, laravel, postgres, crm, nette 2, mariadb, ci, c++, node.js, devops, frontend, rabbitmq, kibana, grafana, kubertenes, redis, nginx, c, go lang, linux, open source, gcp, virtualizace, javascript, java, typescrtipt, es6, react.js. kotlin, swift, prometheus, ansible, sentry, gitlab, helm, jiru, confluence, phpspec, hhvm, apache, amazon redshift, keen, mongodb, ruby, perl,

Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče budeme kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.

Další pracovní nabídky naleznete na stránkách http://jobscontact.cz/nabidky-prace/.Jobs Contact Consulting, s.r.o., se sídlem v Brně, Slovákova 354/5, IČ:03055396 (dále jen Jobs Contact) bude Vaše osobní údaje (životopis, případně další materiály) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679, a to výhradně za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Jobs Contact je pracovní agentura s platným povolením Generálního ředitelství Úřadu práce ČR a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám.Tým Jobs Contact, s.r.o., se těší na spolupráci s Vámi!

Kontakt

Jobs Contact Consulting, s.r.o

Křenová 69a
602 00 Brno
Česká republika
ID: 3990075  Datum zveřejnění: 21.10.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 53 000 Kč/měsíc