Senior TEST Developer / Leader (až 90.000 Kč)

Hledáme seniorního QA Leadera, zkušeného vývojáře automatizovaných testů s potenciálem vést menší testovací tým.

Náplň práce:

  • Technická koordinace týmu týmu 4-5 testerů
  • Koordinace tvorby testovacích scénářů a automatizovaných testů
  • Pokyny k release verzí aplikace
  • Dohled nad prováděním automatizovaných a zátěžových testů
  • Práce v JIRA a Confluence

Požadujeme:

  • Pevné základy OOP - znáte kód, umíte napsat automatické testy
  • Znalost Java / Javascript
  • Zkušenost se Selenium
  • Praktická znalost JIRA, Confluence
  • Chuť a motivace vést tým

Nabízíme:

  • 20 + 5 dní dovolené
  • Flexibilní pracovní doba a možnost HomeOffice
  • Sick days
  • Vzdělávací kurzy, školení, certifikace
  • Kafetérie (sport, kultura, cestování)
  • Firemní mobil a notebook
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Občerstvení na pracovišti
  • Firemní akce

Kontakt

Jobs Contact Consulting, s.r.o
Bc.
Křenová 69a
602 00 Brno
Česká republika
ID: 3990451  Datum zveřejnění: 22.10.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 70 000 Kč/měsíc