Špičkový PHP vývojář (48 – 62 000 Kč)

Jsme ryze česká firma, která patří ke špičce v oblasti webových aplikací a redakčních systémů. Máme tým (možná trochu bláznivých) programátorů, kteří patří ke špičce ve svém oboru. Potřebujeme PHP vývojáře, který chce být součástí tohohle všeho – chce se podílet na špičkovém kódu!

Náplň práce:

  • Práce, kde bude Vaším jediným úkolem vytváření skutečně čistého a kvalitního PHP kódu.
  • Super kolektiv, kde na Vás nikdy nebudete tlačit kvůli rychlosti.
  • Prostředí, kde bude na prvním místě to, abyste se cítili dobře a měli klid na práci.

Požadujeme:

  • Dobrou znalost PHP – senior pro nás je člověk, který má aspoň 2 roky praxe nebo titul z FITu.
  • Smysl pro humor (ten náš je občas až za hranou). Hledáme někoho, kdo mezi nás zapadne nejen schopnostmi ale i lidsky.
  • Chuť do práce s čistým PHP kódem.

Nabízíme:

  • Špičkový kolektiv – co ještě dodat?
  • Špičkové podmínky – flexibilní pracovní dobu či home-office.
  • Špičkové benefity – volno navíc, peníze na zábavu i rozvoj nebo třeba firemní školku

Poznámka:

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx). Pokud jste již u nás absolvoval/a pohovor, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta.

Tato pracovní pozice je také vhodná pro php, backend, oop, developer, oop, di, ddd, php 7.3, dependency injection, dev, agile farmework, apis, restful api, laravel, mvc, phpunit, behat, nosql, rdbms, sql, git, docker, google cloud platform, postman, git flow, atlassian tool for task, symfony 4, aws, elasticsearch, magento2, e-commerce, html, htm, css, ssh, graphql, apis, dql, phpstan, rabbitmq, doctrine, php 7.4, ecs, jquery, js, mercurial, laravel, postgres, crm, nette 2, mariadb, ci, c++, node.js, devops, frontend, rabbitmq, kibana, grafana, kubertenes, redis, nginx, c, go lang, linux, open source, gcp, virtualizace, javascript, java, typescrtipt, es6, react.js. kotlin, swift, prometheus, ansible, sentry, gitlab, helm, jiru, confluence, phpspec, hhvm, apache, amazon redshift, keen, mongodb, ruby, perl,

Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče budeme kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.

Další pracovní nabídky naleznete na stránkách http://jobscontact.cz/nabidky-prace/.Jobs Contact Consulting, s.r.o., se sídlem v Brně, Slovákova 354/5, IČ:03055396 (dále jen Jobs Contact) bude Vaše osobní údaje (životopis, případně další materiály) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679, a to výhradně za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Jobs Contact je pracovní agentura s platným povolením Generálního ředitelství Úřadu práce ČR a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám.

Tým Jobs Contact, s.r.o., se těší na spolupráci s Vámi!

Kontakt

Jobs Contact Consulting, s.r.o
Pavel Fiala
Křenová 69a
602 00 Brno
Česká republika
ID: 3992093  Datum zveřejnění: 27.10.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 48 000 Kč/měsíc