C# /.NET Fullstack Dev. - Ovládněte stadion (70 - 95.000 Kč)

Hráč střílí na branku a skóruje, celý stadion burácí radostným křikem a rozzáří se ve světelnou show. Středová multimediální kostka ukazuje opakovaný záběr! Právě takovýchto momentů můžete být součástí i Vy u nás ve firmě. Vyvíjíme software, který ovládá video produkci celého stadionu. Pro tento projekt hledáme zkušené vývojáře se znalostí C# a .NET frameworku.

Náplň práce:

  • vývoj desktopové aplikace pro ovládání stadionu
  • stanete se součástí celého vývojového cyklu
  • analýza zadání a hledání vhodného technického řešení
  • implementace nových nástrojů do aplikace
  • spolupráce s týmem u nás i v zahraničí

Požadujeme:

  • minimálně 3 roky praxe ve vývoji C# /.NET
  • zkušenosti s vývojem frontendu i backendu
  • znalost multi-threading
  • znalost XML a JSON formátu
  • angličtina na komunikativní úrovni
  • výhodou: znalost WPF

Nabízíme:

  • flexibilní pracovní doba
  • 5 týdnů dovolené
  • možnost homeoffice
  • spolupráce i na živnost
  • moderní kanceláře
  • chill-out zóna
  • lokalita: Brno-město

Poznámka:

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx). Pokud jste již u nás absolvoval/a pohovor, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta.

Tato pracovní nabídka je vhodná pro pozice: programátor, developer, vývojář se znalostí technologií c#, .net, wpf, xml, xaml, json a podobnými.

Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče budeme kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.