Java SE Backend Vývojář, Nový Projekt (bez AJ) (70-80.000 Kč)

Hledáme do našich řad zkušeného Java backend programátora pro vývoj zcela nového produktu v oblasti energetického průmyslu. Jsme mladá, ryze česká firma, takže se nemusíte bát žádných technologických dinosaurů nebo legacy kódu. Používáme strojové učení pro sběr dat, což nám umožňuje zpracovat obrovské množství dat v téměř reálném čase. Pokud máš chuť pracovat na něčem novém, tak se nám ozvi.

Náplň práce:

  • Vývoj backendu nového projektu v jazyce Java SE
  • Budete součástí týmu pracující na návrhu architektury
  • Hledání optimálního řešení a tvorba technických nákresů
  • Naše technologie: Maven, Jenkins (CI), Ansible, Git
  • Vyvíjíme agilně v linuxovém prostředí

Požadujeme:

  • Výborná znalost jazyka Java SE
  • Zkušenosti s většími projekty
  • Znalost SQL databází
  • Pozitivní přístup k testování vlastního kódu
  • Výhodou: Znalost JavaEE
  • Výhodou: zkušenosti s ElasticSearch

Nabízíme:

  • Pružná pracovní doba
  • 5 týdnů dovolené
  • Multisport karta
  • Příspěvek na jídlo (stravenky)
  • Moderní kanceláře v centru Brna
  • Příjemný pracovní kolektiv

Poznámka:

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx). Pokud jste již u nás absolvoval/a pohovor, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta.

Tato pracovní nabídka je vhodná pro pozice: programátor, developer, vývojář se znalostí technologií java, j2ee, j2se, linux, hibernate, sql a elasticsearch a podobnými.

Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče budeme kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.