UML Analytik - SW development (80 - 100.000 Kč)

Hledámy ryze technikého IT analytika se znalostí SOA (Service Oriented Architecture) a velmi dobrou praktickou znalostí jazyka UML. Oceníme především zkušenost s tvorbou technického zadání pro vývojový tým tak, aby na základě Vašeho zadání mohli vývojáři ihned psát kód. Součástí přijímacího řízení je malá technologická challenge (návrh SW).

Náplň práce:

  • Gró Vaší práce bude příprava návrhů SW řešení do vývoje
  • Konzultace se zákazníkem
  • Tvorba analytické dokumentace (funkční specifikace, datový model, usecase).
  • Budete první, kdo bude ověřovat, zda vámi navržené funkce byly vyvinuty v souladu se specifikací, řešit s vývojáři situace.

Požadujeme:

  • Technické / IT vzdělání - ideálně MatFyz, ČVUT a podobně
  • Výborná praktická znalost UML, Enterprise Architect
  • Orientace v základních pojmech jako Requirement, Feature, Usecase, Data model
  • Zkušenost s návrhem API rozhraní
  • Schopnost vytvářet vlastní návrhy SW, ale i návrhy existujících SW modulů

Nabízíme:

  • 20 dní dovolené + 5 navíc
  • Flexibilní pracovní doba a možnost HomeOffice
  • Vzdělávací kurzy, školení, certifikace
  • Kafetérie (sport, kultura, cestování)
  • Firemní mobil a notebook
  • Stravenky/příspěvek na stravování, občerstvení na pracovišti
  • Firemní akce
  • Bonusy/prémie
  • Ppříspěvek na penzijní/životní připojištění,
  • Možnost delšího neplaceného volna

Kontakt

Jobs Contact Consulting, s.r.o
Bc. Kateřina Vybíhalová
Křenová 69a
602 00 Brno
Česká republika
ID: 3994891  Datum zveřejnění: 3.11.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 80 000 Kč/měsíc