SW Developer - 3D CAD, C/C++ (až 50.000 Kč)

Mezinárodní společnost s kulturou rodinné firmy hledá nového kolegu do svých řad na pozici vývojáře 3D CAD aplikace v C++. Juniorům / absolventům nabízíme možnost přetavit teoretické znalosti získané v jiných předmětech (jako je fyzika, matematika) do užitečného produktu. Senioři u nás najdou možnost navrhvnout nové koncepty a myšlenky během Innovation days (čas vyhrazený na rozvoj a prezentaci čistě vlastních nápadů, počítá se do pracovní doby) nebo se stát členy Arch Boardu, což je skupina vývojářů, kteří se podílejí na návrhu a rozvoji celé architektury. Vyvíjíme agilně

Náplň práce:

  • vývoj nových částí rozsáhlého CAD systému
  • pravidelná komunikace s analytiky (vstupy pro vývoj)
  • optimalizace / refaktoring kódu, bug fixing
  • úzká spolupráce s týmem testerů
  • pravidelné SCRUM meetingy v AJ, komunikace s ostatními členy mezinárodního týmu
  • zaškolení do nástroje Enterprise Architect

Požadujeme:

  • VŠ informatika nebo relevantní
  • dobrá znalost C++ (OOP je alfa a omega)
  • analytické myšlení a znalost programovacích technik
  • znalost FEM (metoda konečných prvků), numerická matematika
  • angličtina - schopnost dorozumět se s kolegou / vedoucím
  • výhodou - znalost některé knihovny: MFC, ATL, STL, COM
  • výhodou - znalost návrhových diagramů (UML)
  • výhodou - vztah ke grafice a designu

Nabízíme:

  • odpovídající platové ohodnocení s jistotou růstu
  • možnost částečného home office
  • 5 týdnů dovolené, sickdays
  • klouzavá pracovní doba
  • notebook i pro soukromé využití
  • stravenky, multisport karta
  • interní a externí školení, vzdělávání a kurzy
  • profesní i kariérní růst

Kontakt

Jobs Contact Consulting, s.r.o

Křenová 69a
60200 Brno
Česká republika
ID: 3995066  Datum zveřejnění: 7.1.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 40 000 Kč/měsíc