Junior vývojář GUI - C/C++, Qt pro 3D CAD SW (35 - 45.000 Kč)

Na pozici vývojáře GUI v Qt, C/C++ pro 3D CAD aplikaci hledáme nového kolegu do mezinárodní společnosti s kulturou rodinné firmy. Juniorům / absolventům nabízíme možnost přetavit teoretické znalosti získané v jiných předmětech (jako je fyzika, matematika) do užitečného produktu. Vyvíjíme agilně.

Náplň práce:

  • vývoj nové generace uživatelského rozhraní
  • vývoj vizuálních komponent
  • implementace kódu podle výstupu z Qt design studia
  • práce s UML diagramy
  • komunikace s kolegy a UX designérem ze zahraničí
  • pravidelné SCRUM meetingy v AJ, komunikace s ostatními členy mezinárodního týmu
  • rozšiřování znalostí OpenGL

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ s technickým zaměřením
  • praxe na školních nebo vlastních projektech v C/C++ a Qt
  • znalost vývoje desktopových aplikací pro platformu Windows
  • smysl pro detail a pečlivost
  • angličtina na komunikativní úrovni (meetingy, komunikace s týmy)
  • výhodou znalost OpenGL, BCG či QML
  • výhodou vztah ke grafice a designu
  • výhodou znalost verzovacího nástroje GIT nebo SVN

Nabízíme:

  • odpovídající platové ohodnocení s jistotou růstu
  • možnost částečného home office
  • 5 týdnů dovolené
  • klouzavá pracovní doba
  • sickdays
  • notebook i pro soukromé využití
  • stravenky, multisport karta
  • interní a externí školení, vzdělávání a kurzy
  • profesní i kariérní růst
  • lokalita: Brno, Praha

Kontakt

Jobs Contact Consulting, s.r.o
Kamil Reichardt
Křenová 69a
602 00 Brno
Česká republika
ID: 3995073  Datum zveřejnění: 3.11.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 35 000 Kč/měsíc