C#, co si rozumí s AWS (70 – 100.000 Kč)

Přidejte se do naší vývojářské rodiny v Brně! V malých týmech se podílíme na vývoji SW, který je neodmyslitelnou součástí všech velkých sportovních akcí na světě. Pojďte mezi nás a staňte se součástí mezinárodního prostředí, ve kterém se nikdy nebudete nudit (v práci, ani po ní).

Náplň práce:

  • C# a .Net Framework;
  • AWSko;
  • a navíc Docker nebo i Kubernetees.

Požadujeme:

  • Především, že si s C# a AWS rozumíte.
  • Praxi na vývojářské pozici aspoň 2 roky.
  • A konečně, nebojíte se Angličtiny – nemluvíme s ní denně, ale použijete ji.

Nabízíme:

  • Práci, kde vyznáváme filozofii „work hard, play harder“.
  • Možnost růstu jak profesního, tak i kariérního.
  • Benefity, které oceníte (flexibilní pracovní doba, home-office nebo 5 týdnů dovolené a další…)

Poznámka:

Zaujali jsme Vás? Napište, ptejte se, pošlete CV – my se už těšíme!Tato pracovní pozice je také vhodná pro devops, oop, developer, programator, development operations, docker, kubertenees, aws, c#, cloud, azure, .Net, .Net Framework, .Net Core, vývojář, programátor C Sharp, C++, Java, linux, rhel, docker swarm, google cloud, microsoft, c++, java, iso 232700, iec 23270, ecma-334, objektové programování, windows, eiffel, haskell, object pascal, vala, dart, f#, mono, dotgnu, visual C#, CIL, linq, sql, dlr, com, caller information, visual studio, baltik, xamarian studio, turbo c# explorer, sharpdevelop, rider, monodevelop, visual studio for mac, gtk#, jetbrains, ada, common lisp, d,,, fo, oberon, perl, php, python, ruby, rust, scala, swift, tcl, tk, awk, c, cobol, dcl, forth, fortran, lua, modula 2, pascal, pl, beta, boo, goovy, kotlin, javascript, objactive-C, smalltalk, vb.net, linq, sparql, xpath, prolog, lisp, ocaml, vbscript, aws cloud platform, amazon web servise, ec2, apis, cpus, gpus, linux kernel, amazone virtual private cloud appscale, birnami, copperegg, gogrid, ovh, lionde, azure, di, ddd, agile Framework, apache, es6, rhel, debian, css, dql, ansimble,

Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče budeme kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.

Další pracovní nabídky naleznete na stránkách http://jobscontact.cz/nabidky-prace/.Jobs Contact Consulting, s.r.o., se sídlem v Brně, Slovákova 354/5, IČ:03055396 (dále jen Jobs Contact) bude Vaše osobní údaje (životopis, případně další materiály) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679, a to výhradně za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Jobs Contact je pracovní agentura s platným povolením Generálního ředitelství Úřadu práce ČR a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám.

Tým Jobs Contact, s.r.o., se těší na spolupráci s Vámi!

Kontakt

Jobs Contact Consulting, s.r.o

Křenová 69a
602 00 Brno
Česká republika
ID: 3995434  Datum zveřejnění: 16.12.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 75 000 Kč/měsíc