Developer - vývojář s C# / JavaScript / .NET (od 50.000 Kč)

Hledáš zajímavou práci na unikátním produktu, zároveň v přátelském prostředí, kde podpoří tvé znalosti a rozvinou tě v oblasti vývoje? Čeká tě mimo jiné i pružná pracovní doba, nejmodernější technologie, veškerý komfort nebo stolní fotbálek!

Náplň práce:

  • práce na projektu vlastního produktu vyvíjeného vlastním programovacím jazykem
  • vývoj aplikace pro společnosti různého zaměření
  • tvorba zdrojového kódu a jeho následné testování
  • tvůrčí práce se zaměřením na klienta, server nebo portál
  • analýza návrhů zlepšení, tvorba dokumentace
  • spolupráce s kolegy vývojáři

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ v oboru IT
  • praxe ve vývoji SW vítána (datové a objektové modelování)
  • pokročilejší znalost jazyka C# / JavaScript / HTML / .NET (všechny vítány)
  • zájem naučit se novému specifickému jazyku
  • znalost SQL výhodou
  • angličtina na úrovni A2-B1

Nabízíme:

  • flexibilní pracovní doba
  • 5 týdnů dovolené a navíc sick days
  • telefon a notebook
  • vzdělávací kurzy a jazyková školení
  • stravenky
  • adaptační program - individuální přístup

Poznámka:

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx). Pokud jste již u nás absolvoval/a pohovor, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta.

Tato pracovní pozice je také vhodná pro programátor, vývojář, analyst, developer, IT analytik, administrátor se znalostí z vývoj, development, IT, informační technologie, C#, .NET, HTML, CSS, JavaScript, Vue.js, SQL, Delphi, SSAS, vývojový nástroj, builder.

Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče budeme kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.