Elektrikář - údržba / i na zaučení (25-30.000,- Kč)

Budete mít na starosti ve výrobě bezproblémový chod výrobních strojů a strojních zařízení, jejich údržbu a opravy. Práce s moderním nářadím v moderní firmě.

Náplň práce:

  • provádět preventivní a pravidelnou údržbu strojů + vést záznamy
  • spolupráce s provozním technologem
  • spolupracovat s autorizovaným servisem i externími odborníky
  • drobné opravy v kanceláří a provozu společnosti

Požadujeme:

  • SOU, SŠ technického směru
  • praxi na obdobné pozici min. 2 roky
  • uživatelské PC dovednosti (OS Windows, MS Office)
  • vyhláška 50/1978 § 5, 6
  • manuální zručnost
  • ochota učit se novým věcem
  • práce na 2 směny (ranní, odpolední)

Nabízíme:

  • motivační mzdové ohodnocení
  • moderní pracovní prostředí (pořádek, bezpečí, teplota)
  • příspěvek na stravné/ stravenky - hezká a moderní jídelna
  • 25 dní dovolené
  • možnost přesčasů
  • zaškolení pod vedením zkušeného mentora
  • nástup možný ihned
  • lokalita: Kuřim u Brna

Poznámka:

Budete mít na starosti ve výrobě bezproblémový chod výrobních strojů a strojních zařízení, jejich údržbu a opravy.

Práce s moderním nářadím v moderní firmě.

Kontakt

Jobs Contact Consulting, s.r.o
Petra Malcovská Frýzová
Křenová 69a
602 00 Brno
Česká republika
ID: 3997570  Datum zveřejnění: 9.11.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 25 000 Kč/měsíc