Reagujte bez životopisu

Mechanik/elektrikář – nástup možný ihned! (až 39.000 Kč) #1021

Hledáme ÚDRŽBÁŘE – MECHANIKY nebo ELEKTRIKÁŘE! Pokud máš vztah ke strojům a technickým zařízením, ozvi se nám. Staň se součástí naší dlouholeté tradice v potravinářské výrobě, stačí jen zaslat životopis.

Náplň práce:

  • provádění oprav elektrických / mechanických částí strojů a výrobních zařízení
  • plánování a provádění servisních prohlídek s ohledem na plynulost výroby
  • realizace úprav částí zařízení
  • udržování technické dokumentace strojů

Požadujeme:

  • technické vzdělání / pro pozici elektrikáře: vzdělání v oboru elektrotechnika, znalost vyhlášky 50/78 Sb.
  • manuální zručnost, technické myšlení, pečlivost, samostatnost, spolehlivost
  • zdravotní způsobilost pro práci v potravinářství
  • schopnost přijímat nové poznatky, flexibilita
  • předchozí zkušenost ve výrobní společnosti nebo potravinářské výrobě výhodou
  • ochota pracovat ve 3 směnném provozu

Nabízíme:

  • silné finanční zázemí nadnárodní společnosti
  • stabilní práce ve stále se rozvíjející společnosti a v rozšiřujícím se týmu
  • zajímavé finanční ohodnocení - výkonností prémie s neomezeným stropem
  • odměny a bonusy (vánoční, jubilejní, roční...)
  • odměna za doporučení nového zaměstnance až 10.000 Kč
  • práce na HPP
  • 25 dnů dovolené za kalendářní rok
  • občerstvení na pracovišti (voda, káva)
  • čisté, nové a moderní pracovní prostředí
  • firemní pracovní oblečení a jeho údržba – plně hrazena firmou
  • firemní akce, očkování proti chřipce
  • obědy dovážené na pracoviště – výběr z několika jídel
  • možnost nákupu firemních výrobků za zvýhodněnou cenu
  • možnost profesního růstu
  • lokalita: Zásmuky u Kolína

Poznámka:

Hledáme ÚDRŽBÁŘE – MECHANIKY nebo ELEKTRIKÁŘE! Pokud máš vztah ke strojům a technickým zařízením, ozvi se nám.

Staň se součástí naší dlouholeté tradice v potravinářské výrobě, stačí jen zaslat životopis.

Kontakt

Jobs Contact Consulting, s.r.o
Hanka Novotná
Křenová 69a
602 00 Brno
Česká republika
Na to, abyste reagovali na tuto nabídku, nepotřebujete životopis. Stačí, když pošlete žádost.
Poslat žádost společnosti
ID: 3999782  Datum zveřejnění: 13.11.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 32 000 Kč/měsíc