Scrum Master - Praha (50 - 60.000 Kč)

Jsme menší SW firma a naším cílem je se dále zlepšovat. Hledáme šikovného Scrum Mastera, který nám pomůže naplnit potřeby týmů, zákazníka a jeho cílem bude zvýšit efektivitu a včasnost při dodávce našich projektů.

Náplň práce:

  • Budete se podílet se na zavádění a nastavení agilních metod do týmu
  • Budete vystupovat jako SCRUM master a odpovídat za správné používání SCRUM rituálů
  • Koučovat jak jednotlivce, tak tým na jejich cestě SCRUMem
  • Zvyšovat transparentnost, srozumitelnost a předávání informací
  • Pomáhat s komunikací uvnitř i navenek
  • Koordinovat standupy, retrospektivu a plánování sprintů
  • Spolupracovat s Product Ownerem a projektovým manažerem

Požadujeme:

  • VŠ obor IT, elektro či management
  • Znalost a orientace v agilních metodologiích
  • Zkušenost na obdobné pozici aspoň 1 rok
  • Umíte se přizpůsobit potřebám firmy a členům týmů, kteří s Agile teprve začínají
  • Zvládnete upltanit měkké dovednosti pro koordinaci týmu
  • Logicky a efektivně řešíte problémy
  • Myslíte analyticky

Nabízíme:

  • 5 týdnů dovolené
  • Firemní notebook a telefon
  • Vzdělávací kurzy (odborné i jazykové)
  • Občerstvení na pracovišti
  • Stravenky
  • Příspěvky na penzijní a životní pojištění
  • Příspěvek na sport/kulturu
  • Bonusy za dokončené projekty
  • a další...

Poznámka:

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis. Pokud jste již u nás absolvoval/a pohovor, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta.

Tato pracovní pozice je také vhodná pro scrum master, team leader, it lead, agile, agilní, kanban, waterfall.

Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče budeme kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.