Cloud Specialista, který chce dobýt svět (65-90.000 Kč)

V roce 1991 jsme začali jako projekt 3. spolužáků na ČVUT a dnes nás je více než 400 s pobočkami v 8 zemích světa. Jsme tým specialistů, a právě díky tomu dnes patříme ke světové špičce! Co vlastně děláme? Tak na příklad jsme doslova rozsvítili závody F1 v Singapuru anebo díky nám mají elektřinu i na ostrovech uprostřed Pacifiku. Ze všeho nejvíce se ale zaměřujeme na „zelenou energetiku“. Právě teď hledáme specialistu, který nám pomůže fungovat na cloudu!

Náplň práce:

 • Středobodem Vaší práce budou právě Cloudy.
 • Půjde především o jejich amdinistraci ale i o pomoc s přípravou migrace.
 • Čeká Vás i monitoring a implementace infrastruktury a těchto služeb.
 • Důležitou součástí Vaší práce bude i podpora integrace – především CI/CD principů.

Požadujeme:

 • Pro nás je nedůležitější Vaše praxe s cloudovými řešeními.
 • Nejvíce využíváme sw od Microsoftu. Budou se tedy hodit zkušenosti s MS Azure a Azure DevOps.
 • Hodit se budou i znalosti z oblasti Continuous Integration (CI) a Continuous Delivery (CD).
 • Součástí Váší práce bude i komunikace se zahraničními pobočkami. Očekáváme tedy komunikativní angličtinu.
 • Výhodou budou třeba zkušenosti s návrhem celé architektury, práce s databázemi nebo obecně s DevOps.

Nabízíme:

 • Dobře víme, že každý je jiný, proto si u nás můžete vybrat ze široké škály benefitů.
 • Pro ty, kteří se chtějí dále rozvíjet máme individuálně nastavený příspěvek na vzdělávání a možnost účastnit se dalších školení a certifikací.
 • Pokud oceníte především svobodu, máme pro Vás flexibilní pracovní dobu s možností práce z domova.
 • V týmu nejen pracujeme ale i odpočíváme. Alespoň jednou do měsíce se můžete těšit na teambuldingové akce (ke kterým nikoho nenutíme ) či různé sportovní výzvy.
 • Pro „samotáře“ máme připravené multisport karty nebo třeba příspěvky na kulturu.
 • A pro každého týden dovolené navíc se speciálním příspěvkem na dovolenou…

Poznámka:

Zaujali jsme Vás? Velice rádi posoudíme Váš životopis nebo Vám odpovíme na případné otázky.Pokud jste již u nás absolvoval pohovor, můžete nás kontaktovat přímo.

Tato pracovní pozice je také vhodná pro uchazeče o pozice: systémový administrátor, admin systémů, windows admin, linux admin, databázový administrátor, ict administrator, systém admin, SysAdmin, správce systémů, správce it, systémový inženýr, systém architekt, unix, storage, servery, backup, virtualizace, virtualizační platformy, kontejnery, kontejnerové technologie, operační systém, OS, firewall, ipsec, msql, macos, ms Exchange, docker, kubernetes, centos, rhel, postgresql, negios, centreon, jenkins, ansible, centreon, grafana, sharepoint. active direktory, microsoft. lenovo, dell. vmware. azure, vlan, redhat, red hat. iptables, ipchains, nfs, nis, smtp, ssh, dhcp, samba, Fedora, ubuntu, gnome, puppet, asinble, chef, swarm, mesos, infra, aws, gcp, google app, engine, lambda, circleci, travis, lb, cdn ha, bash, python, golang, git, openssl, pki, nginx.apache, autofs, xenserver, nagios, snort, netflow,enterprise, debian, Fedora, gentoo, knoppix, mandriva, open suse, unix gnu, koppix, gentoo, mint, slackware, office365, aws, google, ms Exchange, azure, active direktory, ms, 365, azure monitor, mobility and security, ms mes, ms, ems, cloud, azure ad, architekt, specialista, architekt microsoft technologií. .

Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče budeme kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.

Jobs Contact Consulting, s.r.o., se sídlem v Brně, Slovákova 354/5, IČ:03055396 (dále jen Jobs Contact) bude Vaše osobní údaje (životopis, případně další materiály) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679, a to výhradně za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Jobs Contact je pracovní agentura s platným povolením Generálního ředitelství Úřadu práce ČR a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám.

Tým Jobs Contact, s.r.o., se těší na spolupráci s Vámi!

Kontakt

Jobs Contact Consulting, s.r.o

Křenová 69a
602 00 Brno
Česká republika
ID: 4010292  Datum zveřejnění: 25.1.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 65 000 Kč/měsíc