Zvídavý Vývojář pro platformu Android (40 - 70.000 Kč)

Známá, původem česká společnost hledá vývojáře, který se bude podílet na vývoji mobilních aplikací pro open source platformu. Firma se zabývá vývojem a dodáváním výrobků/aplikací do tzv. chytrých domácností. Výsledek své práce můžeš vidět doma, kde bydlíš, ve městě, kde žiješ, v kanceláři, kde pracuješ nebo v hotelu, kam pojedeš na dovolenou.

Náplň práce:

  • vývoj mobilních aplikací pro Android platformu
  • podílení se na dílčích komponentech
  • podílení se na zakázkovém vývoji programů pro mobilní zařízení
  • spolupráce při realizaci zahraničních zakázek
  • hledání a vytváření nových možností řešení
  • práce ve stále se měnícím prostředí a se zkušenými kolegy
  • udržování přehledu na trhu mobilních technologií

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání technického směru, (ideálně IT, elektroniky nebo automatizace)
  • komerční praxe s vývojem pro platformu Android
  • znalost verzovacích systému Git, SVN
  • znalost dílčích komponent Android platformy (Systémové aplikace, Java API)
  • základy SQL jazyka
  • logické, matematické uvažování
  • dobré komunikační dovednosti
  • samostatný a zároveň i týmový hráč
  • angličtina - pasivní znalost (terminologie v IT)
  • výhodou: zájem o iOS aplikace

Nabízíme:

  • mzdové ohodnocení respektující Vaše znalosti a zkušenosti
  • významný finannčí růst v prvním roce
  • mimomřádný bonus po zaškolení
  • projektové prémie z úspěšně ukončeného projektu
  • dlouhodobá spolupráce formou pracovní smlouvy
  • příspěvek na stravu
  • služební telefon, notebook
  • možnost home-office
  • několik dní zdravotního volna

Poznámka:

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis. Pokud jste již u nás absolvoval/a pohovor, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta.

Tato pracovní nabídka je vhodná pro pozice: programátor, developer, vývojář se znalostí technologií android, java, kotlin, mvp, mvvm, databinding, unit, ui testy a podobnými.

Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče budeme kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.