Senior DevOps Engineer (53-75.000 Kč)

Development Operations (DevOps) je pro nás především o spolupráci. Nehledáme Supermana ani Děda Vševěda. Nejvíce si ceníme skutečných schopností a reálných zkušeností z praxe. Mezi nás hledáme hlavně někoho, na koho se budeme moci spolehnout. Poznáváte se? Neváhejte a napište nám!

Náplň práce:

 • Nejdůležitější součástí vaší práce bude spolupráce s ostatními kolegy. Víme, že DevOps je široký pojem a každý je specialista v jiné oblasti.
 • Náš DevOps v sobě obsahuje tvorbu návrhu (hw i sw), integraci stávajících řešení, jejich administraci a občas i migraci a následnou správu Cloudové či hybridní infrastruktury.
 • Z technologií se potkáte především s virtualizačními či kontejnerovými platformami, automatizací nebo s cloudy.
 • Častěji používáme OS Linux (nejvíce distribuce založené na RHEL a Debianu) ale na některých serverech běží i Windows.

Požadujeme:

 • Do našeho DevOps týmu hledáme spíše seniory. Ocenili bychom především zkušenosti z administrátorských či vývojářských pozic.
 • Praxi s virtualizačními nebo kontejnerovými technologiemi (VMware, Docker, Kubernetes)
 • Znalost alespoň jednoho skriptovacího jazyka – Bash, PowerShell, Python aj.
 • Zkušenosti s prací v Ansible či Terraform.
 • Profesionální úroveň znalostí operačního systému Linux a Windows.
 • Umíte pracovat s coudy? Zkušenosti s AWS nebo Azure můžou být velkou výhodou!
 • Senior pro nás je člověk, který se domluví anglicky a je schopen spolupracovat i v mezinárodním týmu. Očekáváme Angličtinu nejméně na úrovni B1/B2.
Mátě 5 bodů ze 7? Ozvěte se nám i tak… Důležitá pro nás je schopnost učit se.

Nabízíme:

 • Dobře víme, že každý je jiný, proto si u nás můžete vybrat ze široké škály benefitů.
 • Pro ty, kteří se chtějí dále rozvíjet máme individuálně nastavený příspěvek na vzdělávání a možnost účastnit se dalších školení a certifikací.
 • Pokud oceníte především svobodu, máme pro Vás flexibilní pracovní domu s možností práce z domova.
 • V týmu nejen pracujeme ale i odpočíváme. Alespoň jednou do měsíce se můžete těšit na teambuldingové akce (ke kterým nikoho nenutíme ) či různé sportovní výzvy.
 • Pro „samotáře“ máme připravené multisport karty nebo třeba příspěvky na kulturu.
 • A pro každého týden dovolené navíc se speciálním příspěvkem na dovolenou…

Poznámka:

Našli jste se nebo Vám ještě pár informací chybí k úplně dokonalé představě?

V každém případě nám napište!

Těšíme se na spolupráci…Pokud jste již u nás absolvoval pohovor, můžete nás kontaktovat přímo.

Tato pracovní pozice je také vhodná pro uchazeče o pozice: systémový administrátor, admin systémů, windows admin, linux admin, databázový administrátor, ict administrator, systém admin, SysAdmin, správce systémů, správce it, systémový inženýr, systém architekt, unix, storage, servery, backup, virtualizace, virtualizační platformy, kontejnery, kontejnerové technologie, operační systém, OS, firewall, ipsec, msql, macos, ms Exchange, docker, kubernetes, centos, rhel, postgresql, negios, centreon, jenkins, ansible, centreon, grafana, sharepoint. active direktory, microsoft. lenovo, dell. vmware. azure, vlan, redhat, red hat. iptables, ipchains, nfs, nis, smtp, ssh, dhcp, samba, Fedora, ubuntu, gnome, puppet, asinble, chef, swarm, mesos, infra, aws, gcp, google app, engine, lambda, circleci, travis, lb, cdn ha, bash, python, golang, git, openssl, pki, nginx.apache, autofs, xenserver, nagios, snort, netflow,enterprise, debian, Fedora, gentoo, knoppix, mandriva, open suse, unix gnu, koppix, gentoo, mint, slackware, office365, aws, google.

Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče budeme kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.

Jobs Contact Consulting, s.r.o., se sídlem v Brně, Slovákova 354/5, IČ:03055396 (dále jen Jobs Contact) bude Vaše osobní údaje (životopis, případně další materiály) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679, a to výhradně za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Jobs Contact je pracovní agentura s platným povolením Generálního ředitelství Úřadu práce ČR a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám.

Tým Jobs Contact, s.r.o., se těší na spolupráci s Vámi!

Kontakt

Jobs Contact Consulting, s.r.o
Pavel Fiala
Křenová 69a
602 00 Brno
Česká republika
ID: 4013476  Datum zveřejnění: 21.12.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 53 000 Kč/měsíc