Mistr s vyhláškou 50 (od 30.000 Kč)

Chcete být součástí stabilní firmy, která má dlouholetou tradici? Cítíte se jako ryba ve vodě, když můžete vést tým lidí? Chcete se kariérně vyvíjet? V tom případě hledáme právě Vás!

Náplň práce:

  • vedení týmu zhruba 30 osob, který se zabývá opravou velkých dopravních prostředků
  • kontroluje dodržování BOZP, PO a interních norem na pracovišti
  • zajišťuje hladký provoz pracovního dne
  • kontroluje plnění přidělených úkolů a plánů

Nabízíme:

  • týden dovolené nad klasický rámec
  • zázemí stabilní firmy s dlouholetou tradicí
  • příspěvky nejen na volnočasové aktivity, ale i na penzijní připojištění a další
  • možnost kariérního růstu není pouze fráze

Poznámka:

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx). Pokud jste již u nás absolvoval/a pohovor, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta.

Tato pracovní pozice je také vhodná pro teamleader, vedoucí ve výrobě, směnový mistr, směnový vedoucí, předák, supervizor se znalostí strojírenství, elektrotechnika, výroba, technika, technická dokumentace, výkresová dokumentace, vyhláška 50.

Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče budeme kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.

Další pracovní nabídky naleznete na stránkách http://jobscontact.cz/nabidky-prace/.Jobs Contact Consulting, s.r.o., se sídlem v Brně, Slovákova 354/5, IČ:03055396 (dále jen Jobs Contact) bude Vaše osobní údaje (životopis, případně další materiály) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679, a to výhradně za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Jobs Contact je pracovní agentura s platným povolením Generálního ředitelství Úřadu práce ČR a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám.Tým Jobs Contact, s.r.o., se těší na spolupráci s Vámi!

Kontakt

Jobs Contact Consulting, s.r.o
Bc. Anna Kravarová
Křenová 69a
602 00 Brno
Česká republika
ID: 4016794  Datum zveřejnění: 6.1.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 30 000 Kč/měsíc