Specialista na DevOps /i bez AJ (53-75.000 Kč)

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Místo práce
Praha 4, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
65 000 - 97 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* Náš DevOps v sobě zahrnuje především správu hw i sw a "stavbu" a intergraci další IT infrastruktury.
* Často tedy pracujeme s kontaejnery (docker / kubernetes) nebo cloudovými či hybridními systémy (např. MS Azure nebo AWS).
* Častěji používáme OS Linux (nejvíce distribuce založené na RHEL a Debianu) ale na některých serverech běží i Windows a občas se potkáte i s iOS.

Zaměstnanecké výhody, benefity

* Dobře víme, že každý je jiný, proto si u nás můžete vybrat ze široké škály benefitů.
* Pro ty, kteří se chtějí dále rozvíjet máme individuálně nastavený příspěvek na vzdělávání a možnost účastnit se dalších školení a certifikací.
* Pokud oceníte především svobodu, máme pro Vás flexibilní pracovní domu s možností práce z domova.
* V týmu nejen pracujeme ale i odpočíváme. Alespoň jednou do měsíce se můžete těšit na teambuldingové akce (ke kterým nikoho nenutíme ) či různé sportovní výzvy.
* Pro „samotáře“ máme připravené multisport karty nebo třeba příspěvky na kulturu.
* A pro každého týden dovolené navíc se speciálním příspěvkem na dovolenou…

Informace o náboru

Našli jste se nebo Vám ještě pár informací chybí k úplně dokonalé představě?
V každém případě nám napište!
Těšíme se na spolupráci…

Pokud jste již u nás absolvoval pohovor, můžete nás kontaktovat přímo.
Tato pracovní pozice je také vhodná pro uchazeče o pozice: systémový administrátor, admin systémů, windows admin, linux admin, databázový administrátor, ict administrator, systém admin, SysAdmin, správce systémů, správce it, systémový inženýr, systém architekt, unix, storage, servery, backup, virtualizace, virtualizační platformy, kontejnery, kontejnerové technologie, operační systém, OS, firewall, ipsec, msql, macos, ms Exchange, docker, kubernetes, centos, rhel, postgresql, negios, centreon, jenkins, ansible, centreon, grafana, sharepoint. active direktory, microsoft. lenovo, dell. vmware. azure, vlan, redhat, red hat. iptables, ipchains, nfs, nis, smtp, ssh, dhcp, samba, Fedora, ubuntu, gnome, puppet, asinble, chef, swarm, mesos, infra, aws, gcp, google app, engine, lambda, circleci, travis, lb, cdn ha, bash, python, golang, git, openssl, pki, nginx.apache, autofs, xenserver, nagios, snort, netflow,enterprise, debian, Fedora, gentoo, knoppix, mandriva, open suse, unix gnu, koppix, gentoo, mint, slackware, office365, aws, google.
Jobs Contact Consulting, s.r.o., se sídlem v Brně, Slovákova 354/5, IČ:03055396 (dále jen Jobs Contact) bude Vaše osobní údaje (životopis, případně další materiály) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679, a to výhradně za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Jobs Contact je pracovní agentura s platným povolením Generálního ředitelství Úřadu práce ČR a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám.
Tým Jobs Contact, s.r.o., se těší na spolupráci s Vámi!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

vývoj sw

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začátečník (A2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* Do našeho DevOps týmu hledáme spíše seniory. Ocenili bychom především zkušenosti z administrátorských či vývojářských pozic.
* Praxi s virtualizačními nebo kontejnerovými technologiemi (VMware, Docker, Kubernetes)
* Znalost alespoň jednoho skriptovacího jazyka – Bash, PowerShell, Python aj.
* Profesionální úroveň znalostí operačního systému Linux a Windows.
* Umíte pracovat s coudy? Zkušenosti s AWS nebo Azure můžou být velkou výhodou!
* Senior pro nás je člověk, který se domluví anglicky a je schopen spolupracovat i v mezinárodním týmu. Očekáváme Angličtinu nejméně na úrovni B1/B2.
* Splňujete 4 body ze 6? Ozvěte se nám i tak… Důležitá pro nás je schopnost učit se.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 4021860  Datum zveřejnění: 25.2.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 65 000 Kč/měsíc