Technik údržby (bez nočních) - od 30.000Kč

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Místo práce
Sladová 2884, 690 02 Břeclav, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
30 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplň práce:
*budete se starat o bezproblémový chod strojů ve firmě
*instalace nových strojů do výroby se do Vaší práce taky promítne
*spolupráce s kolegy z dalších oddělení
*hydraulika a pneumatika bude Vaším dobrým kamarádem

Požadujeme:
*SOU/SŠ technického zaměření
*vyhláška 50 výhodou
*orientace v technické výkresové dokumentaci
*základní znalost mechaniky, hydrauliky a pneumatiky

Zaměstnanecké výhody, benefity

*25 dnů volna
*příspěvky na dojíždění
*příspěvky nejen na volnočasové aktivity, ale i na životní pojištění
*možnost absolvovat vzdělávací kurzy v různých odvětvích

Informace o náboru

Tato pracovní pozice je také vhodná pro technik údržby, údržbář, servisní technik, elektromechanik, elektrotechnik, mechanik, seřizovač. Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče budeme kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.