Zákaznická podpora s AJ i NJ (od 30.000Kč)

Náplň práce:

  • budeš trávit hodně času povídáním se zahraničními zákazníky přes mail a telefon
  • budeš vyřizovat i nějaký to papírování ohledně reklamací, servisu a dalších požadavků zákazníka
  • s kolegy z ostatních oddělení nepovedeš jen small talk v kuchyňce
  • občas dojdeš zkontrolovat, jak je na tom zakázka, abys měl přehled a mohl předat tyhle informace na správná místa

Požadavky:
  • SŠ/VŠ máš, že jo?
  • češtinu máš v malíku (rozuměj: rodilý mluvčí)
  • anglicky umíš víc, než jen objednat kopeček zmrzliny
  • německy zas zvládneš říct víc, než jen Schnitzel
  • nesmíš se bát Excel tabulek a měli byste být dobří kámoši
  • jen tak tě něco nevyvede z míry (a když, tak na to dokážeš rychle reagovat a vše srovnat)

Nabízíme:

  • 5 týdnů dovča
  • příspěvek na penzijko i volnočasový aktivity (je jen na tobě, jestli si vybereš saunu nebo fitko)
  • firemní telefon a notebook i k osobním účelům
  • možnost kariérního i osobnostního rozvoje
  • příspěvek na stravování a mňamky přímo na pracovišti

Poznámka:

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx). Pokud jste již u nás absolvoval/a pohovor, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta.

Tato pracovní pozice je také vhodná pro customer service specialist, zákaznická podpora, backoffice specialist, frontoffice specialist, specialista zákaznického servisu, specialista péče o zákazníky, pracovník reklamačního oddělení, referent.

Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče budeme kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.