Koordinátor forem a nástrojů (45.000 Kč) #1063

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Místo práce
Družstevní 16, Mohelnice, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
45 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* výroba a vzorkování nástrojů v oblasti vstřikování plastů
* technická specifikace zadaných nástrojů
* připomínkování konstrukčního řešení, nominace externí nástrojárny
* sledování průběhu výroby forem u externích nástrojáren
* zajišťování zkoušek nástrojů a jejich vyhodnocení na sériovém lise a jejich předání do sériové výroby

Zaměstnanecké výhody, benefity

* motivující finanční ohodnocení podle Vašich schopností a pracovních výsledků
* poukázky v hodnotě 500 Kč na volnočasové aktivity, zdraví, sport a kulturu, abyste se odreagovali od práce.
* 25 dnů dovolené
* možnost využívání home-office
* příspěvkem na dovolenou a Vánoce.
* dotovaným stravováním v naší jídelně.
* vzdělávání v univerzitě MONTIX
* zaměstnanecké programy Vodafone, Kooperativa
* místo výkonu práce: Mohelnice

Informace o náboru

Tato pracovní pozice je také vhodná pro uchazeče, kteří hledají práci jako Tool expert, nástrojař, pracovník na nástrojárně, technik přípravy nástrojů apod.
Další pracovní nabídky naleznete na stránkách http://jobscontact.cz/nabidky-prace/.
Jobs Contact Consulting, s.r.o., se sídlem v Brně, Slovákova 354/5, IČ:03055396 (dále jen Jobs Contact) bude Vaše osobní údaje (životopis, případně další materiály) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679, a to výhradně za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Jobs Contact je pracovní agentura s platným povolením Generálního ředitelství Úřadu práce ČR a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám.
Tým Jobs Contact, s.r.o., se těší na spolupráci s Vámi!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Výrobce plastových dílů, montážních podskupin a kompletních sestav zejména pro automobilový průmysl i další průmyslová odvětví.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* středoškolské či vysokoškolské vzdělání technického směru
* znalost technologie výroby vstřikování plastů
* praxe v oblasti konstrukce forem
* znalost programu CATIA na uživatelské úrovni a znalost práce v 3D softwaru
* anglický jazyk na komunikativní úrovni (B1/B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 4028855  Datum zveřejnění: 3.2.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 45 000 Kč/měsíc