Reagujte bez životopisu

Rozpočtář/kalkulant (25-35.000Kč) #1065

Pro stavební společnost zabývající se výstavbou převážně v Jihomoravském kraji hledáme kandidáta na pozici Rozpočtáře/kalkulanta. Pokud máš praxi na dané pozici, zašli nám svůj životopis, ozveme se obratem!

Náplň práce:

  • technická příprava staveb od tvorby kalkulací a propočtů,
  • aktivní výběr subdodavatelů, analýza cenových nabídek
  • příprava podkladů a potřebné dokumentace
  • spolupráce se stavbyvedoucím
  • kontrola dodržení kalkulace jednotlivých projektů: náklady/realita

Požadujeme:

  • min. SŠ vzdělání v oboru
  • zkušenost s rozpočty staveb
  • znalost stavebních materiálů a technologií, projektové dokumentace
  • dobré komunikační a organizační schopnosti
  • řp. sk. B
  • aktivní přístup, týmová spolupráce

Nabízíme:

  • atraktivní finanční ohodnocení
  • přátelský pracovní kolektiv, perspektiva a jistota zaměstnání
  • stravenkový paušál
  • mobilní telefon i pro soukr. účely
  • Lokalita: Žatčany

Poznámka:

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx). Pokud jste již u nás absolvoval/a pohovor, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta.

Tato pracovní pozice je také vhodná pro Rozpočtář, přípravář staveb, přípravář, kalkulant, technický dozor.

Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče budeme kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.