Reagujte bez životopisu

Konstruktér (od 30.000Kč)

Do společnosti zabývající se kompletním řešením pro stroje hledáme zkušeného Konstruktéra. Máš praxi jako konstruktér? Pracoval jsi v 3D CAD Solidworks? Pak hledáme právě tebe! Pošli nám svůj životopis, ozveme se obratem.

Náplň práce:

  • konstrukce nových dílů z plechu, odlitků, svařenců
  • konstrukce nových sestav, celků a strojů
  • spolupráce při změnovém řízení
  • úzká spolupráce s oddělením montáže

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ – strojní zaměření
  • praxe na dané pozici nutná
  • znalost práce 3D CAD Solidworks, popř. jiného CAD systému
  • samostatnost a kreativita vítána

Nabízíme:

  • pestrá pracovní náplň, včetně návrhu a konstrukce celých strojů
  • příspěvek zaměstnavatele na stravování
  • nadstandardní individuální přístup
  • příjemné pracovní prostředí
  • Lokalita: Brno

Kontakt

Jobs Contact Consulting, s.r.o
Hana Novotná
Křenová 69a
602 00 Brno
Česká republika
Na to, abyste reagovali na tuto nabídku, nepotřebujete životopis. Stačí, když pošlete žádost.Poslat žádost společnosti
ID: 4034332  Datum zveřejnění: 16.2.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 30 000 Kč/měsíc