Payroll specialist pro Oceánii (Remote) - od 45.000Kč

Náplň práce:

  • budete mít na starost interní mzdové procesy pro Nový Zéland a Austrálii
  • úzká spolupráce s kolegy z HR oddělení
  • odpovídat na dotazy zaměstnanců ohledně daní, mezd, dovolené a dalších
  • spravování veškerých auditů a speciálních projektů
  • práce v interních payroll systémech (zaučení samozřejmostí)

Požadavky:
  • SŠ/VŠ vzdělání (nejlépe ekonomické)
  • angličtina na komunikativní úrovni
  • zájem o novozélandskou kulturu a politiku
  • zkušenosti se zpracováváním mzdové agendy pro 100+ zaměstnanců
  • samostatnost, zodpovědnost a cit pro detail

Nabízíme:

  • více něž 5 týdnů volna
  • nadstandartní platové podmínky
  • příspěvky na stravování (stravenky, systém Cafeteria atd.)
  • příspěvek na penzijní/ životní pojištění
  • pružná pracovní doba
  • práce z domova (postupem času z kanceláře)
  • intenzivní kurzy angličtiny, seberozvojové přednášky

Kontakt

Jobs Contact Consulting, s.r.o
Bc. Anna Kravarová
Křenová 69a
602 00 Brno
Česká republika
ID: 4034366  Datum zveřejnění: 16.2.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 45 000 Kč/měsíc