Modelář, truhlář, zámečník (20-34.000 Kč) #1073

Forlit & Metal je český výrobce voštinových panelů a hliníkového voštinového jádra. Garantujeme velice zajímavou a prestižní práci s materiálem 21. století v silně týmově orientovaném kolektivu. Pouze 100% zakázková výroba bez stereotypu s možností vlastní seberealizace. Vlastníme také velice moderní řezací centrum, kde realizujeme kusové či sériové zakázky na CNC strojích, jako je fiber laser, vodní paprsek, V-grooving (drážkovací stroj), ohraňovací lis nebo vysekávací lis

Náplň práce:

  • práce s bruskami, pilami, lisy a dalšími stroji
  • obsluha linky na výrobu voštinového jádra
  • práce s technickou dokumentací
  • kontrola kvality výrobku

Požadujeme:

  • SOU/SŠ technického zaměření
  • praxe výhodou (vhodné i pro ABSOLVENTY)
  • orientace ve výkresové dokumentaci
  • manuální zručnost a smysl pro přesnost
  • zodpovědnost a spolehlivost

Nabízíme:

  • práce bez nočních směn
  • měsíční prémie a mimořádné odměny
  • zdravotní volno
  • práce na moderních strojích
  • možnost kariérního postupu
  • lokalita: Hodonín

Poznámka:

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx). Pokud jste již u nás absolvoval/a pohovor, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta.

Tato pracovní pozice je také vhodná pro uchazeče, kteří hledají práci jako Truhlář, Strojní zámečník, Dělník, Zámečník, Operátor výroby apod.

Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče budeme kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.