Skladník (ranní / odpolední směna) (až 25.000 Kč)

Náplň práce:

  • příjem a výdej materiálnu pomocí vysokozdvižného vozíku
  • vykládka vozidel
  • kontrola dodaného materiálu dle dodacího listu
  • práce s ručními terminály

Požadujeme:

  • oprávnění na VZV - výhodou
  • řidičský průkaz sk. B
  • zkušenosti s prací ve skladě
  • znalost práce s ručními terminály - výhodou
  • ochota práce na dvě směny (ranní + odpolední)

Nabízíme:

  • zajímavou práci ve stabilní zahraniční firmě
  • 5 týdnů dovolené
  • náborový příspěvek
  • motivující finanční hodnocení
  • 13. plat
  • možnost čerpání firemních benefitů (firemní školka, závodní stravování, příspěvek na dojíždění)
  • výkonnostní bonus
  • lokalita: Hranice

Poznámka:

Hledáš práci jako skladník BEZ NOČNÍCH SMĚN? Stabilní zahraniční firma hledá skladníky! Pokud máš zájem tak se mi neváhej ozvat :-)

Kontakt

Jobs Contact Consulting, s.r.o
Veronika Kubíčková
Křenová 69a
602 00 Brno
Česká republika
ID: 4034937  Datum zveřejnění: 17.2.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 20 000 Kč/měsíc